agentura za hranice
E-mail:info@zahranice.com
GSM:+420 776 011 495

Doprava s agenturou „Za hranice“

Protože existuje řada zajímavých možností, jakou zvolit zpáteční cestu po ukončení plavby, nezajišťujeme standardně přepravu osob, ale pouze přepravu lodí, materiálu a vybavení (též kol, kolečkových bruslí). Po předchozí domluvě jsme schopni zajistit dopravu skupinám do 7 osob. V případě zájmu můžeme pro větší skupiny zajistit dopravu u našich smluvních partnerů.

Jak se vrátit z vodácké výpravy:

1. Ze Schmilky je možné odjet autobusem ze Hřenska, stanice je vzdálena cca 1,5 km.

2. Rovněž je možné přejet přívozem a vrátit se vlakem (stanice Bad Schandau, Schmilka, Dolní Žleb).

3. Můžete se vydat pěšky turisticky červenou „hřebenovou“ trasou ze Hřenska nebo žlutou a zelenou „údolní“ trasou z Dolního Žlebu.

4. V turistické sezóně je možné se dopravit z Hřenska do Děčína výletním parníčkem.

5. Je také možné zajistit odvoz řidičů vašich vozidel zpět do Děčína (kteří pro vás přijedou).

DOPORUČUJEME:

Jestli chcete strávit aktivní den, přivezte si kola nebo kolečkové brusle, které vám dopravíme do místa přistání. Zpět do Děčína se pak můžete vydat po pohodlené cyklostezce. Cesta na kole trvá maximálně půl druhé hodiny.

Dolů vodou, zpět na kole (dva pohledy na labský kaňon):

V labském kaňonu (národní přírodní rezervace) prožijete prima den plný aktivního pohybu a zážitků. Po splavení řeky Labe se vydejte do Děčína po proslulé mezinárodní labské cyklotrase. Při zastávce v Dolním Žlebu se můžete vydatně občerstvit v některé z místních restaurací (nebo je zde možnost překonat řeku přívozem). Na trase jsou i různá odpočívadla, odkud lze pozorovat výkony lezců zdolávajících skalní masivy. labská cyklostezka s cyklistkou